top of page

אבטחת הסייבר שלנו היא
מערכת "כיפת הברזל" שלך

אבטחת מידע וסייבר

אבטחת סייבר... אבטחת מידע... לא משנה שמה של התקלה משנה איזו הגנה יש לך כנגד התקפת סייבר חיצונית (שיכולה להוביל לדרישת כופר) או גניבת/העתקת מידע ומי בונה את המערכת. בעוד רוב בתי העסק נסמכים כמעט באופן אוטומטי על תוכנות סינון ומערכות אנטי וירוס שכולם משתמשים, אנחנו שמים דגש על שני המשפיעים החשובים ביותר:

  • אפיון צרכים מעמיק שקובע בהתאמה את סוג המערכות המתאימות למשימה.

  • שילוב בין המערכות כדי שיעבדו אחת עם השנייה בסינכרוניזציה מלאה ויביאו להגנת סייבר אופטימלית.

מידע הוא כוח. זו הסיבה מדוע הוא כל כך נחשק ע"י מתחרים, האקרים, מעתיקנים ובמקרים רבים אפילו ע"י גורמים בתוך הארגון. זו הסיבה מדוע 'רק' שימוש במערכות ותוכנות נפוצות הוא בבחינת ה"בת יענה" שטומנת את ראשה בחול ומשלה את עצמה שהאיום עליה לא קיים. כאן, מומחי אבטחת מידע וסייבר שלנו נכנסים לתמונה.

אבטחת מידע פנים אירגונית

רבים רואים לנגד עיניהם את ה"מתקפה מבחוץ" כנושא עליו יש לשים את הדגש, אולם לאבטחת המידע ברמה הפנים אירגונית יש חשיבות לא פחותה. אגב, לא הכל הוא הגנה מפני פעולות בזדון. די במידור לקוי של נושא הנהלת החשבונות וכבר כל הקרביים של העסק פתוחות לעיני כל עובד ובעל תפקיד בארגון. מסיבות אלה ועוד רבות אחרות, הרבה לפני בניית מערכת אבטחת המידע, אנחנו מבצעים "אפיון הארגון" וזיהוי איומים פנים ארגוניים פוטנציאליים ובחינת צמתי מעבר מידע.

על בסיס מפת צרכי אבטחת המידע מתגבש ונבנה מערך ההגנה שמדרג חשיפה למידע על פי:

  • ההיררכיה האירגונית.

  • מידור עפ"י מחלקות/אגפים.

  • מידור עפ"י הצורך של נושאי תפקידים.

אבטחת הסייבר הפנים אירגונית מתבצעת בעזרת הטמעת מערכות מחשוב מתקדמות, תוכנות ייעודיות, אמצעי חתימה דיגיטליים ועוד. כך, מעתה המערכת תזהה בכל זמן נתון מי 'מורשה' ומי 'ממודר', תמנע ניסיונות העתקות וגניבות מידע ותבטיח זרימת מידע תקינה ומוגנת מפני "העין הרעה".

 

אבטחת סייבר מפני איום חיצוני

"סוס טרויאני"... תולעים..." "וירוסים..." דרישות כופר ושאר ירקות – כן, גם לזירה הדיגיטלית יש את המחלות שלה ואנחנו מגיעים לטיפול בכל אלה עם ארסנל של סוגי " אנטיביוטיקה". ומאחר ולכל "צרה" יש את התרופה שלה אנחנו לא מתקינים אוטומטית את המערכות ותוכנות האנטי-וירוס המוכרות לכולם ואשר קיימות כמעט בכל מחשב, אלא בונים מערך הגנה מקיף שנשען על תוכנות, מערכות מחשוב ואמצעי הגנה דיגיטליים מתקדמים אשר מסוגלים לעבוד בהתאמה מלאה האחד עם השני ובסנכרון מלא כדי לייצר לארגון "כיפת ברזל" דיגיטלית.

 

לא הכל זה מתקפות סייבר...

לפעמים מדובר בתקלות שקורות בשוטף  שצריך לנטר, למנוע או לתקן. גם לאלה מצאנו פתרון ייחודי: מערכת ניטור ובקרה מתקדמת שמאפשרת לנו לשלוט על כל מחשב, כל עמדת עבודה, כל מערך ורשת מחשבים בכל היקף וגודל.

המערכת מדווחת ON-LINE  על כל תקלה או חריגה בנתוני ופעילות כל מחשב ומחשב גם אם מדובר במערך של מאות ואלפי עמדות.  כך, אנחנו מסוגלים לתקן מרחוק כמעט כל תקלה ובמקרים רבים עוד לפני שכלל הבחנת שהיא קיימת. הנה כמה דוגמאות לתקלות נשלטות מרחוק: צריכת זיכרון, טמפרטורת מחשב, מצב המעבד, ניצול איחסון דיסק, מצב האנטי וירוס ועדכונים, כל מה שקורה במחשב מופיע על צג המערכת שלנו ומטופל מיידית.

הכל כדי להבטיח עבודה רציפה ללא תקלות.

התכנים הבאים ישלימו את התמונה (לינקים לעמודים פנימיים)

פתרונות מחשוב לעסקים...

פתרונות ענן...

התאוששות מאסון...

פתרונות לרשתות...

גיבוי בענן מקומי...

 

לפרטים נוספים בדבר פתרונות מחשוב לעסקים

לפגישה או הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות

אפשר להתקשר אלינו ישירות

 

03-5089000

או למלא את הפרטים ואנו נחזור אליך בהקדם

bottom of page