top of page
פרופיל חברה

סקיור פור יו.
נעים להכיר!

סקיור פור יו מתמחה במתן שירותי תמיכה ואחזקה מקצועיים למערכות מחשבים, ניהול מערכות מרובות שרתים, קישור ופתרונות מקיפים לסביבת האינטרנט, פתרונות אבטחת מידע, חומרה, תוכנה, ציוד תקשורת וציוד היקפי נלווה. גם קולגות שלנו מציעים גלריית שירותים דומות. המיוחד כאן  הוא "לא מה אנחנו יודעים לעשות" אלא "איך אנחנו עושים את זה".

שליטה מלאה על כל רשת ומחשב
גם כשמדובר באלפי עמדות עבודה

סקיור פור יו היא בין ספקי השירות הבודדים שמחזיקים במערכת ניטור ובקרה ייחודית ומתקדמת במיוחד שמאפשרת לנו: לשלוט על כל מחשב, כל עמדת עבודה, כל מערך ורשת מחשבים בכל היקף וגודל. החל ממחשב בודד וכלה ברשתות בנות מאות ואלפי עמדות עבודה.

המערכת מדווחת לנו ON-LINE  על כל תקלה או חריגה בנתונים ומנטרת כל פעילות של כל מחשב ושרת ונתוני ביצוע כמו: צריכת זיכרון, טמפרטורת מחשב, מצב המעבד, ניצול אחסון דיסק, התקפת סייבר ועוד מאות פרמטרים מבוקרים. התראות מוקדמות אלה מאפשרות לנו לתקן מרחוק את רוב רובן של התקלות, ובמקרים רבים מבלי שהלקוח ידע כלל שהן אירעו וכבר תוקנו – הכל כדי לשמור על רציפות עבודה בארגון.

ולגבי אירועים שדורשים טיפול מעמיק יותר, נעבור אל הגורם האנושי...

הגורם האנושי שלנו
השקט הנפשי שלך

כשיטת עבודה ציוותנו לכל לקוח מומחה מחשבים - 'תומך' – שבאחריותו לספק שירות בבית העסק.  מתוקף כך, כל תומך מכיר את המערכת בבית העסק על בוריה, את ההיסטוריה של המחשבים והרשתות בעסק, כל מקש, כבל תוכנה ואפליקציה, והוא זה שאחראי לספק את השירות המיידי.
כל פעולה של התומך או כל נתון במערכת הבקרה והניטור מתועדות כך שמאד קל להיכנס בעובייה של קורה במהירות. אגב, גם ל'תומך' שלך יש גיבוי ע"י מומחה מחשבים נוסף שמספק שירות בהיעדרו של הראשון.
כל עובדי סקיור פור יו עוברים באופן קבוע ומסודר השתלמויות בהן נלמד השימוש בכל הטכנולוגיות החדשות שפותחו. רק לאחר התנסות מעשית ושליטה מלאה בחידושים אלה, הם מוטמעים במערכות מחשבי הלקוחות של כל תומך. כמובן, על פי צורך בלבד.

תכנון העסק קדימה
מונע 'כיבוי שריפות' בשוטף

פתרונות המחשוב לעסקים שאנחנו מציעים לך, בהיבט של חומרה,  נשענים על ראיה לעשור קדימה. כל רכיבי החומרה/תוכנה שאנחנו מטמיעים במערכת המחשבים נרכשים מחברות שעומדות בראש רשימת היצרנים העולמית. אולי טיפה יותר יקר, אבל מבטיח מינימום תקלות בשוטף, מקסימום ביצועים ולא פחות חשוב -  לא יהיה צורך לחדש מערכות מחשוב או לרכוש "ברזלים" חדשים כל שלוש שנים. ובשורה התחתונה חוסך לארגון הוצאות מיותרות.

תפיסת העבודה שלנו היא תוצאה של ראייה מערכתית כוללת שרואה את ה"פאזל" על כל חלקיו. רק כך ניתן לגבש פתרון כולל ומקיף  - שמגובש לאחר תחקיר מעמיק ואפיון העסק והתנהלותו  - ואשר משקלל: הדרישות והצורך של הארגון, התועלות והתקציב המוגדר. המצפן שלנו מכוון רק לכיוון אחד -  לקדם את העסק קדימה בעזרת פתרונות המחשוב לעסקים מן השורה הראשונה שיישומם יבטיח:

  • הקטנת הוצאות מחשוב והוצאות עסק אחרות

  • מיקסום יעילות ותפוקת עבודה

  • זירוז תהליכים וניהול זמן יעיל

  • זמינות מידע גבוהה ביותר

  • ניהול לקוחות תוך מתן שירות מהיר ואיכותי

  • תפעול ספקים, חשבונות, תשלומים ועוד.

התכנים הבאים ישלימו את התמונה (לינקים לעמודים פנימיים)

פתרונות מחשוב לעסקים...

אבטחת סייבר...

פתרונות ענן...

התאוששות מאסון...

פתרונות לרשתות...

גיבוי בענן מקומי...

 

לפרטים נוספים בדבר פתרונות מחשוב לעסקים

לפגישה או הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות

אפשר להתקשר אלינו ישירות

 

03-5089000

או למלא את הפרטים ואנו נחזור אליך בהקדם

bottom of page